نمایش جزئیات رویداد


عنوان: دومین کنفرانس علمی بین المللی طراحی شهر پایدار و شهرهای قابل سکونت

توضیحات:

توسعه پایدار شهری به عنوان یکی از زیرشاخه های اصلی نظام توسعه و توسعه پایدار در صدد است که با حرکت رو به جلو نظام شهری و ساختارها، با ایجاد مطلوبیت فضایی، بر حفظ منابع انسان در نسل های آینده بپردازد. در این بین طراحان و برنامه ریزان شهری به عنوان مغز متفکر نظام توسعه پایدار شهری بایستی به گونه ای به ساماندهی شهرها بپردازد که در اهداف کلی مقوله فوق، تامین و پیشرفت اساسی ایجاد گردید.
با همکاری دانشگاه UTM مالزی در یک رویداد جهانی که شهرداری ها و شرکت ها از سراسر دنیا در آن حضور خواهند داشت بنا است با به وجود آوردن فضای مذاکره بین المللی، فرصتی را جهت انتقال ایده ها و تکنولوژی بین صنعت و دانشگاه در بین  متخصصان  و صاحب نظران از سراسر دنیا به وجود آید.
این برنامه همچنین فرصت مغتنمی را برای استفاده از سخنرانان برجسته بین المللی و ارائه مقالات در کنار کسب دانش و مهارت در محیطی آکادمی و تجربه در زمینه های مختلفی نظیر طراحی شهر پایدار ، معماری، برنامه ریزی شهری و عمران به وجود آورده است.

فرصتها و مزیتها:

حضور در کنفرانس بین المللی و کارگاه آموزشی با اساتید برجسته بین المللی

کسب جایزه بین المللی طراحی و مدیریت شهری از دانشگاه UTM مالزی فقط برای 15 نفر از شهرداران و مدیران شرکت ها پس از انجام ممیزی

ارائه مقاله پیرامون موضوعات مذکور

کسب جایزه بین المللی مقالات برتر از دانشگاه UTM مالزی

دریافت گواهینامه به امضای اساتید از دانشگاه UTM  مالزی

اقامت به مدت پنج روز در هتل پنج ستاره تاپ Renaissance hotel

پرواز رفت و برگشت از تهران به کوالالامپور و بالعکس با ترانسفر فرودگاهی

با هدف آگاهی از آخرین دستاوردهای علمی و تخصصی جهان در این عرصه با حضور دانشمندان، متخصصین و محققان، شهرداران داخلی و خارجی اعضای شورای شهر اسلامی شهرهای سراسر کشور، مدیران شرکت ها و اساتید برجسته ملی و بین المللی، 18 مهرماه 96 در مالزی شهر کوالالامپور برگزار می گردد.
از علاقمندان دعوت بعمل می آید تا جهت کسب اطلاعات بیشتر با دبیرخانه این رویداد به شماره 05138673775 ارتباط برقرار نمایند.

 

فایل ضمیمه: ---
لینک: ---